برقکار ساختمان ستاری

برق کشی یا سیم کشی ساختمان، شامل دو رشته سیم فاز و نول است که همراه با اتصالاتی دیگر، برق شهر را در اختیار ما قرار می‌دهد. زمانی ما به برقکار ساختمان ستاری نیاز داریم؛ که لازم است برق شهر با امنیت و نیروی 220 ولت در هر محدوده از خانه وجود داشته باشد.

زمانی به آن پی خواهید برد که برقکار ساختمان ستاری مهارت و تخصص کافی دارد، که تمام سیم کشی ساختمان را به راحتی پیدا کرده و مشکل آن را برطرف کند. ما در این مقاله سعی بر ارائه و شرح توضیحاتی در رابطه با خدمات این حرفه و آموزش عیب یابی سطحی ساختمان داریم؛ پس تا آخر این مقاله را دنبال کنید.

اعزام برقکار شبانه روزی منطقه 5 تهران تنها با یک تماس با شرکت اعزام برقکار شبانه روزی سیار فازینو تماس : 09127525773

برقکار ساختمان ستاری

سیم کشی و خدمات برقکاری ساختمان در ستاری

تمام برقکاران امر اجرای سیم کشی ساختمان به صورت جزئی و کلی باید به بهترین شکل ممکن انجام دهند؛ زیرا از خدمات آن‌ها است. برخی از خدمات رایج برقکار حرفه ای ساختمان شامل اجرای سیم کشی و بازسازی سیم کشی برق ساختمان، کابل کشی و داکت کشی، نصب و تعمیر تابلو برق، جعبه فیوز و کنتور، عیب یابی اتصالی برق، نصب و تعمیر فیوز مینیاتوری، نصب و جابجایی کلید و پریز و غیره است.

حال قصد بررسی برخی از خدمات برقکار ساختمان ستاری فازینو که به شما عزیزان ارائه می‌شود را داریم:

 • نصب و تعمیر سنسور حرکتی راه پله
 • نصب و تعمیر لوستر و لوازم برقی روشنایی دیگر
 • نصب و تعویض لامپ SMD، ریسه، هالوژن، LED و فلورسنت
 • نصب انواع ماشین لباسشویی، ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی الکترونیکی
 • نصب و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ
 • نصب و تعمیر کولر گازی و آبی به همراه سرویس
 • نصب و تعمیر لامپ سرپیچ، دیم، فتوسل و سایر لوازم جانبی برقی

پیشنهاد مطالعه: جهت اعزام برقکار می‌توانید مقالات روبرو را نیز مطالعه کنید: سیم کش و برقکار ساختمان تجریش ، برقکار ساختمان جمشیدیه و برقکار ساختمان نوبنیاد.

برقکار ساختمان ستاری

عیب یابی برق ساختمان

دلایل خرابی در اتصالی برق ساختمان می‌توانند بسیار زیاد و پیچیده باشند. اینکه بدانید اکثر مشکلات برق ساختمان چگونه ایجاد می‌شوند، به برقکار ساختمان ستاری کمک می‌کند تا عیب یابی را راحت‌تر انجام دهد. مهم‌ترین مشکلات برق ساختمان شامل سوختن سیم کشی برق ساختمان، بروز اتصالی برق و دوفاز شدن برق ساختمان است که در ادامه به بررسی هر کدام پرداخته‌ایم.

سوختن سیم کشی برق ساختمان

معمولا زمانی سیم کشی برق ساختمان می‌سوزد، که با انتقال مقدار زیادی بار الکتریکی به اتصالات داخلی برق ساختمان و لوازم برقی روبرو شود. به عنوان مثال، در تابستان که با مشکلات منطقه‌ای توزیع برق مواجه بودیم، بسیاری از مشتریان، سوختن سیم کشی منزل یا سوختن لوازم برقی را به ما گزارش داده‌اند. با حضور یک برقکار ساختمان ستاری، از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری خواهد شد.

بروز اتصالی در برق

زمانی که سیم‌های فاز و نول بدون هیچ واسطه‌ای به یکدیگر متصل شوند؛ اتصالی برق رخ می‌دهد. در صورتی که یک سیستم قطع کننده استاندارد وجود نداشته باشد (مانند کنتور برق)، خرابی‌ها و آتش سوزی‌های جبران ناپذیری رخ می‌دهد.

کوچک‌ترین اشتباه در سیم کشی ساختمان، می‌تواند باعث بروز اتصالی شود. لازم به ذکر است که، بیشتر اتصالی‌ها به علت استفاده از کابل‌های بلند در تجهیزات برقی یا سیستم‌های روشنایی، ایجاد می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: جهت تماس با برقکار شبانه روزی شرق تهران نیز می‌توانید مقالات اعزام برقکار ساختمان حکمت و برقکار ساختمان ازگل را مطالعه کنید.

برقکار ساختمان ستاری

دو فاز شدن برق مجتمع

در صورتی که در مجتمع‌های بزرگ مسکونی، تجاری یا اداری، یک فاز از برق را از دست برود، دو فاز شدن برق رخ می‌دهد. در این حالت، تعادل برق ساختمان مختل شده و اتفاقات ناگواری را رقم می‌زند. یک برقکار ساختمان ستاری که تجربه کافی در این زمینه‌ داشته و مهارت لازم را دارد، می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل دوفاز شدن برق را برطرف کند.

تابلوهای برق دارای انرژی زیادی هستند که می‌توانند تامین انرژی در محل‌های نصب را داشته باشند و ایمنی افراد هنگام استفاده از برق را، تضمین کنند. انواع تابلوهای برق شامل:

 • تابلو برق صنعتی
 • تابلو برق حفاظ و کنترل
 • تابلو توزیع برق صنعتی
 • تابلو اصلاح ضریب قدرت

نحوه درخواست اعزام برقکار ساختمان ستاری

درخواست اعزام برقکار ساختمان ستاری از فازینو بسیار ساده و راحت است. برقکار شبانه روزی شمال تهران از فازینو در کمتر از 30 دقیقه پس از اولین تماس شما با کارشناسان ما، به محل اعزام می‌شود. تنها کافی است با شماره تلفن 09127525773 تماس حاصل فرمایید و مشکل برق ساختمان را شرح دهید

تیم فازینو همواره در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان، رضایت مشتریان خود را جلب کند. شما می‌توانید در وب سایت فازینو، با نمونه کارهای برقکاران ما و دیگر خدمات آشنا شوید؛ همچنین پیام‌های رضایت مشتریان فازینو را بخوانید.

برقکار در ستاری، برقکار شبانه روزی در ستاری، برقکار سیار در ستاری، برقکار شبانه روزی ساختمان در ستاری، برقکار ساختمان ستاری، برقکار سیار ساختمان ستاری، برقکار فوری در ستاری، برقکار سیار شبانه روزی در ستاری، برقکار ساختمان شبانه روزی در ستاری، برقکار شبانه روزی سیار در ستاری، برقکار ساختمان سیار در ستاری،

برق کار در ستاری، برق کار شبانه روزی در ستاری، برق کار سیار در ستاری، برق کار شبانه روزی ساختمان در ستاری، برق کار ساختمان ستاری، برق کار سیار ساختمان ستاری، برق کار فوری در ستاری، برق کار سیار شبانه روزی در ستاری، برق کار ساختمان شبانه روزی در ستاری، برق کار شبانه روزی سیار در ستاری، برق کار ساختمان سیار در ستاری

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0912 75 25 7730919 44 70 774