برقکار ساختمان شیخ بهایی

برق از مهم‌ترین عناصر یک ساختمان است؛ مخصوصا اگر ساختمان مورد نظر تجاری یا اداری باشد. یک قطعی و اتصالی برق می‌تواند ضررهای زیادی به کارفرما یا مسئول شرکت و سازمان بزند. البته سیم کش و برقکار ساختمان شیخ بهایی از این موضوع جلوگیری می‌کند. همچنین قطعی و وصلی متعدد برق در فصول مختلف سال به لوازم برقی و الکتریکی خانه نیز آسیب می‌رساند.

اعزام برقکار در منطقه 3 تهران تنها با یک تماس با شرکت اعزام برقکار شبانه روزی شمال تهران سیار فازینو تماس : 09127525773

در این مقاله از فازینو قصد داریم شما را با حرفه برقکار ساختمان شیخ بهایی آشنا کنیم. سپس می‌توانید علاوه بر آشنا شدن با خدمات برقکاری و سیم کشی در شیخ بهایی، با نحوه درخواست اعزام برقکار و سیم کش ساختمان شیخ بهایی نیز آشنا شوید.

برقکار ساختمان شیخ بهایی

چرا به برقکار ساختمان شیخ بهایی نیاز داریم؟

تعمیر خرابی برق مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری تنها باید به دست متخصص سپرده شود. علت این گفتار از آن جایی می‌آید که کوچک‌ترین اشتباه در برق کشی می‌توند باعث آتش سوزی و وارد شدن خسارت‌های جانی و مالی شود. مخصوصا سیم کشی ساختمان‌های قدیمی که اکثر خسارات گزارش‌شده در چند سال اخیر مربوط به اتصالی و اشتباه در سیم کشی ساختمان بوده است.

در چنین مواقعی یک تماس ساده با برقکار سیار تهران و دریافت مشورت در مورد مشکل‌تان، جلوی بسیاری از خسارات را می‌گیرید. البته در ساختمان‌های تجاری و اداری کمتر پیش می‌آید که کسی ریسک کند و به سیم کشی ساختمان دست بزند؛ اما در ساختمان‌های مسکونی حرکات خطرناکی که در تعمیر برق ساختمان انجام می‌شود، دیده شده است.

وظایف برقکار و سیم کش ساختمان شیخ بهایی

متخصصان برق ساختمان با داشتن دانش، مهارت و تجربه کافی، وظیفه خدمت رسانی به مشتریان خود را دارند. از آنجایی که اعزام برقکار شبانه روزی به محل چند وقتی است که در پایتخت جا افتاده است، برخی مردم از خدمات رضایت کافی ندارند و بر این عقیده هستند که برقکارشان وظایف خود را کامل و کافی انجام نداده است. در این بخش بخشی از وظایف برقکار ساختمان شیخ بهایی را برایتان آورده‌ایم:

 1. امنیت ساکنین ساختمان را در اولویت قرار دهد.
 2. طی سیم کشی و برق کشی ساختمان خسارتی به ابزار برقی و الکتریکی مجتمع وارد نکند.
 3. تمامی تجهیزات ایمنی و حفاظتی را همراه خود داشته باشد و استفاده کند.
 4. قبل از ارائه خدمات، هزینه و تعرفه برقکاری را اعلام کند و در صورت رضایت مشتری، کار انجام دهد.
 5. مطابق تعرفه‌های تصویب شده در اتحادیه برقکاران پایتخت هزینه دریافت کند.
 6. استفاده از ابزار و وسایل برق کشی سالم و با دقت بالا
 7. از تمامی دستوالعمل‌های ایمنی در شرایط کاری سخت، پیروی کند.
برقکار ساختمان شیخ بهایی

خدمات برقکار ساختمان شیخ بهایی

یک برقکار حرفه ای ساختمان می‌تواند در تمامی امور کلی و جزئی سیم کشی ساختمان، بازسازی برق کشی ساختمان، عیب یابی برق ساختمان، تعمیر و تعویض فیوز برق مینیاتوری، جعبه فیوز و تابلو برق ساختمان به شما کمک برساند. اما برقکار ساختمان شیخ بهایی فازینو در موارد زیر نیز خدمات برق کشی ارائه می‌دهد:

 • نصب تلفن و سانترال (تعمیر و سیم کشی)
 • نصب و سیم کشی دوربین مداربسته
 • نصب و سیم کشی دزدگیر اماکن
 • سیم کشی و کابل کشی با فلکسی و داکت
 • نصب آنتن هوایی (مرکزی و دیجیتال)
 • نصب لوازم صوتی و تصویری
 • نصب هواکش و فن
 • نصب و سرویس کولر آبی
 • کابل کشی و نصب برق کولر گازی
 • نصب و تعمیر آیفون تصویری

درخواست اعزام سیم کش و برقکار ساختمان شیخ بهایی

 تیم فازینو همواره در تلاش بوده تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان به شما عزیزان ارائه دهد. به همین جهت برقکار شبانه روزی شمال تهران و برقکار شبانه روزی غرب و شرق تهران استخدام کرده است. نوها مجرب فازینو مانند برقکار و سیم کش ساختمان شیخ بهایی، تنها با یک تماس خود را به محل شما می‌رسانند. با شماره تلفن برقکار فازینو 09127525773 تماس بگیرید و مشکل خود را به ما بگویید.

برقکار در شیخ بهایی، برقکار شبانه روزی در شیخ بهایی، برقکار سیار در شیخ بهایی، برقکار شبانه روزی ساختمان در شیخ بهایی، برقکار ساختمان شیخ بهایی، برقکار سیار ساختمان شیخ بهایی، برقکار فوری در شیخ بهایی، برقکار سیار شبانه روزی در شیخ بهایی، برقکار ساختمان شبانه روزی در شیخ بهایی، برقکار شبانه روزی سیار در شیخ بهایی، برقکار ساختمان سیار در شیخ بهایی،

برق کار در شیخ بهایی، برق کار شبانه روزی در شیخ بهایی، برق کار سیار در شیخ بهایی، برق کار شبانه روزی ساختمان در شیخ بهایی، برق کار ساختمان شیخ بهایی، برق کار سیار ساختمان شیخ بهایی، برق کار فوری در شیخ بهایی، برق کار سیار شبانه روزی در شیخ بهایی، برق کار ساختمان شبانه روزی در شیخ بهایی، برق کار شبانه روزی سیار در شیخ بهایی، برق کار ساختمان سیار در شیخ بهایی

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0912 75 25 7730919 44 70 774