برقکار رفع اتصالی

برقکار رفع اتصالی فردی است که در زمینه برق و سیستم‌های برقی فعالیت می‌کند و مسئولیت رفع مشکلات و اتصالی در این سیستم‌ها را بر عهده دارد. این شامل تعمیر اتصالات برقی، رفع خطاهای برقی و تست سیستم‌های برقی است. در این مقاله، به معرفی و خدمات برقکار رفع اتصالی پرداخته خواهد شد.

بسیاری از ساختمان‌ها و آپارتمان‌های مسکونی و تجاری در اثر اتصالی سیم کشی برق ساختمان دچار آتش سوزی می‌شوند. در صورت وجود مشکلات اتصالی باید در سریع ترین زمان با برقکار رفع اتصالی تماس فرمایید و نسبت به رفع اتصالی برق ساختمان اقدام کنید. حتی ایجاد یک جرقه کوچک در بخش سیم کشی ساختمان نیز می‌تواند موجب ایجاد حادثه‌های جانی و مالی شود.

شماره تماس فازینو : 09194470774

به همین منظور ما در این مقاله از فازینو بر خود واجب دیدیم تا شما را با چند مورد از منابع اتصالی، قیمت و هزینه رفع اتصالی و خدمات برقکار رفع اتصالی آشنا کنیم.

پیشنهاد مطالعه : برقکار شبانه روزی

خدمات برقکار رفع اتصالی

در این بخش، به یک سری از وظایف و خدماتی که یک برقکار رفع اتصالی به شما ارائه می‌دهد، به طور مختصر خواهیم پرداخت:

 • سوختن سیم کشی ساختمان: اتصالی برق از عمده ترین مواردی است که منجر به سوختن سیم کشی ساختمان می‌شود. بنابراین، تشخیص و رفع اتصالی برق از جمله مواردی است که باید توسط برقکار رفع اتصالی انجام گیرد. برقکار رفع اتصالی می‌داند که پریدن مداوم فیوز، بوی سوختگی، قطعی مداوم برق و صدای وز وز سیم، علامت‌های سوختن سیم کشی ساختمان در پی اتصالی برق می‌باشد. در این هنگام، برقکار رفع اتصالی عموما به رفع اتصالی ساختمان و سپس تعویض سیم کشی ساختمان اقدام می‌نماید.
 • داغ شدن فیوز مینیاتوری: دیگر مواردی که در هنگام اتصالی برق ممکن است رخ دهد، داغ شدن بیش از حد فیوز مینیاتوری و در نهایت سوختن آن است. برقکار رفع اتصالی می‌داند به دلیل اینکه فیوز‌های مینیاتوری در سر راه برق اصلی ساختمان نصب شده‌اند و انواع مختلفی برای مصارف گوناگون بر خوردارند و همچنین با لوازم برقی گوناگون ارتباط مستقیم دارد، باید رفع اتصالی به سرعت انجام شود و از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • دو فاز شدن برق ساختمان: احتمال ارتباط بین دو فاز شدن برق ساختمان، یکی دیگر از مواردی است که افراد را ترغیب به بررسی و رفع اتصالی احتمالی در ساختمان می‌کند.
 • رفع خطاهای برقی: برقکار رفع اتصالی مسئولیت رفع خطاهای برقی را بر عهده دارد. آنها مشکلات و خطاهای برقی را تشخیص داده و به صورت سریع و کارآمد آنها را رفع می‌کنند. این شامل خطاهای ناشی از اتصالی نامناسب، قطعی برق، وقفه در سیستم برق و سایر مشکلات مرتبط با سیستم برقی است.
 • تعمیر اتصالات برقی: برقکار رفع اتصالی مهارت و تجربه لازم در تعمیر اتصالات برقی را داراست. آنها قادر به تشخیص و تعمیر اتصالات برقی خراب و نامناسب هستند. با استفاده از ابزارهای مناسب و تکنیک‌های صحیح، اتصالات برقی را بهبود می‌بخشند و مشکلات آنها را رفع می‌کنند.
 • تست سیستم‌های برقی: برقکار رفع اتصالی قادر به تست سیستم‌های برقی است. آنها از ابزارها و تجهیزات مناسب برای تست و بررسی صحت عملکرد سیستم‌های برقی استفاده می‌کنند. این شامل تست ولتاژ، تست جریان، تست عایق و سایر تست‌های لازم است.
 • مشاوره فنی: برقکار رفع اتصالی می‌تواند به عنوان مشاور فنی در زمینه برق و اتصالی فعالیت کند. آنها مشاوره‌های لازم را در خصوص نگهداری، بهینه‌سازی و بهره‌برداری از سیستم‌های برقی ارائه می‌دهند و بهترین راهکارهای ممکن را پیشنهاد می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه: سامانه فازینو آماده ارسال برقکار شبانه روزی شمال تهران و یا دیگر مناطق می‌باشد. تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

خدمات برقکار رفع اتصالی

قیمت رفع اتصالی به چه عواملی بستگی دارد؟

اگر شما هم نیاز به تعمیرات برق ساختمان خود پیدا کردید، باید نسبت به قیمت رفع اتصالی برق مطلع باشید. این موضوع کمک می‌کند تا آگاهی کافی از وضعیت کار برقکار ساختمان و تعرفه تعمیرات برق محل کار یا زندگی خود را داشته باشید.

 • وضعیت سیم کشی و نوع اتصالی بوجود آمده
 • لوازم مورد نیاز جهت رفع سیم کشی و تعمیرات پس از آن
 • هزینه دریافتی برقکار رفع اتصالی، متناسب با عملکرد و میزان تخصصی بودن کار

بررسی خرابی فیوز

از 50 تا 200 هزار تومان

✔ رفع اتصالی سیم کشی ساختمان

از 50 تا 200 هزار تومان

پیدا کردن منبع اتصالی

از 50 تا 200 هزار تومان

چک کردن روشنایی ساختمان

از 50 تا 200 هزار تومان

قیمت رفع اتصالی در محل و ساختمان چگونه مشخص می‌شود؟

قیمت برقکار رفع اتصالی در محل تقریبا چقدر است؟ آیا می‌توان قبل از درخواست رفع اتصالی در محل ساختمان، استعلام قیمت گرفت و از قیمت آگاه شد؟ متناسب با نوع اتصالی و خرابی بوجود آمده قیمت رفع اتصالی و دستمزد برقکار رفع اتصالی چه تغییری می‌کند؟ این موارد سوالات متداولی هستند که عموم مردم از ما دارند.

در این قسمت برای رفع ابهامات ذهنی شما در خصوص هزینه رفع اتصالی و دستمزد برقکار رفع اتصالی در محل، یک سری نکات را بیان می‌کنیم. قیمت گذاری برای انجام کارهایی مثل رفع اتصالی در محل، به اتحادیه بستگی دارد. البته ممکن است قیمت و هزینه برقکاری رفع اتصال در شهرهای مختلف، متفاوت باشد. دلیل آن هم این است که اتحادیه‌ها در شهرهای مختلف متفاوت است.

اما حتما به این نکته توجه کنید که باید رفع اتصالی را کاملا جدی بگیرید و حتما این کار را به یک برقکار حرفه ای ساختمان بسپارید. زیرا ممکن است اگر در این کار تاخیر بیندازید، موجب آتش سوزی شود. ممکن است خسارت‌های مالی و جانی زیادی به بار بیاورد.

مطالب مرتبط: شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت نرخ تعمیرات و برقکاری یک برقکار شبانه روزی تهران با کارشناسان فازینو تماس بگیرید. تیم فازینو خدماتی مانند تعمیرات آیفون تصویری را با مناسب‌ترین قیمت در پایتخت ارائه می‌دهد.

مزایای استفاده از برقکار رفع اتصالی

استفاده از خدمات برقکار رفع اتصالی دارای مزایای زیادی است، از جمله:

– رفع مشکلات و خطاهای برقی به صورت سریع و کارآمد.

– استفاده از تجربه و مهارت لازم در زمینه برق و اتصالی.

– تعمیر اتصالات برقی بهبود عملکرد سیستم برقی را فراهم می‌کند.

– تست و بررسی صحت عملکرد سیستم‌های برقی برای اطمینان از کارایی آنها.

– مشاوره‌های فنی مناسب برای بهره‌برداری بهینه از سیستم‌های برقی.

برای درخواست خدمات برقکار رفع اتصالی شمال تهران کلیک کنید یا با شماره 09127525773 تماس بگیرید.

مراحل رفع اتصالی برق

ممکن است شما نیز در تعمیرات و یا سیم کشی ساختمان و دیگر اماکن به اتصالی برق برخورد کنید. اولین کاری که یک برقکار رفع اتصالی انجام می‌دهد، پیدا کردن منبع اتصالی و رفع مشکل آن است. در ادامه به بررسی‌های اصلی آن می‌پردازیم.

بررسی خرابی فیوز

در مواردی که کیفیت فیوز پایین باشد یا فیوز آسیب دیده باشد، فیوز قادر به پشتیبانی از جریان برق نیست. گاهی ممکن است فیوز آمپر پایین داشته باشد و تحمل بار اضافی را نداشته باشد، پیشنهاد می‌شود اگر مشکل از فیوز شما بود آن را به سرعت تعویض کنید؛ زیرا احتمال تعمیر آن بسیار پایین است.

منبع رفع اتصالی

رفع اتصالی سیم کشی ساختمان

اتصالی سیم‌ها در مدار سیم کشی سازه رخ می‌دهد و پیدا کردن علت اتصالی باید توسط برقکار رفع اتصالی انجام گیرد. گاهی سیستم سیم کشی ممکن است فرسوده باشد و سیم‌‌هایی که دیگر کارایی ندارند موجب اتصالی شوند. با مراجعه به صفحه شماره تلفن برقکار می‌توانید درخواست اعزام برقکار به محل خود را بدهید و اتصالی سیم کشی ساختمان را رفع کنید.

پیدا کردن منبع اتصالی

برای رفع اتصالی برق ساختمان و حل مشکل لازم است تا، همه موارد را به صورت جداگانه و تک تک بررسی کنید. توجه کنید که ابتدا حتما همه لوازم برقی خود را از برق جدا کنید. حال با روشن کردن فیوز، احتمال خرابی در این وسایل را بررسی کنید. اگر فیوز نپرید، پس مشکل یکی از وسایل برقی موجود در خانه است.

پیشنهاد ما: اگر ساکن پایتخت هستید می‌توانید هر لحظه درخواست اعزام برقکار شبانه روزی غرب تهران را از فازینو داشته باشید.

روشنایی ساختمان را چک کنید

در بسیاری از موارد، کلیدهای روشنایی علت اصلی اتصالی هستند. برای رفع اتصالی برق ساختمان لازم است تا تمامی لامپ‌ها و منابع روشنایی را خاموش کنید. اکنون با روشن کردن فیوز می‌توانید احتمال خرابی در کلیدهای روشنایی را تشخیص دهید. در صورت نپریدن فیوز مطمئن می‌شوید که سیستم روشنایی ساختمان مشکل دارد.

جمع بندی

برقکار رفع اتصالی با ارائه خدمات حرفه‌ای در زمینه برق و رفع اتصالی، می‌تواند به رفع مشکلات برق و بهبود عملکرد سیستم‌های برقی کمک کند. با استفاده از خدمات آنها، می‌توانید از سیستم برقی خود بهره بهتری ببرید و به طور مطمئن از کارکرد صحیح و ایمن آن استفاده کنید.

ما در این مقاله از فازینو شما را با رفع اتصالی و هزینه برقکار رفع اتصالی آشنا کردیم. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات فازینو مانند تعمیرات دوربین مداربسته ، با ما تماس حاصل فرمایید. فازینو، ساماه اعزام برقکار سیار به سراسر تهران به صورت شبانه روزی آماده‌ی خدمت رسانی به شما در زمینه‌های مختلف تاسیسات ساختمان و سازه است.

سوالات متداول

قیمت رفع اتصالی و عیب یابی برق تک فاز و سه فاز چقدر است ؟

قیمت عیب یابی و رفع اتصالی به عواملی مانند وضعیت سیم کشی و نوع اتصالی، لوازم مورد نیاز جهت رفع سیم کشی و تعمیرات و میزان تخصصی بودن کار بستگی دارد. اما معمولا از 80 تا 200 هزار تومان می باشد.

اعزام برقکار عیب یابی و رفع اتصالی به چه صورت است؟

شما کافیست فقط با شماره 09194470774 تماس بگیرید و ما در کمتر از 30 دقیقه در محل شما حاضر خواهیم شد.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه

 • سلام و ارادت
  آقا شما خیلی خوبی 😘و خیلی زحمت کشیدی و عالی مشکل اتصالی برق خونه ما رو سریع حل کردی.
  گفتم فقط ازت تشکر کنم و به دوستان دیگه پیشنهاد بدم که کارت خیلی درسته👌

  • سلام وقتتون بخیر
   ممنونم از لطف و محبت شما
   وظیفه ما خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز است.
   امیدوارم سلامت باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0912 75 25 7730919 44 70 774