اعزام برقکار ساختمان تهرانپارس

اصولا برق کشی یا سیم کشی ساختمان شامل دو رشته سیم فاز و نول است که همراه با اتصالاتی دیگر برق شهر را در اختیار ما قرار می‌دهد. نیاز به برقکار ساختمان تهرانپارس زمانی مشخص می‌شود که ما لازم داریم برق شهر را با امنیت و نیروی 220 ولت کافی در هر جایی از خانه خود داشته باشیم.

تخصص برقکار ساختمان تهرانپارس زمانی مشخص می‌شود که تمام سیم کشی را غیرقابل رویت انجام دهد؛ در عین حال دسترسی راحتی به سیستم برق ساختمان داشته باشیم. در این مقاله سعی داریم با معرفی خدمات این حرفه و آموزش عیب یابی سطحی ساختمان، شما را با برقکار سیار تهران فازینو آشنا کنیم.

سیم کشی و خدمات برقکاری ساختمان در تهرانپارس

اجرای سیم کشی ساختمان به صورت جزئی و کلی جزو خدمات سیم کشی تمام برقکاران است. برخی از خدمات برقکاری رایج شامل اجرای سیم کشی و بازسازی سیم کشی برق ساختمان، کابل کشی و داکت کشی، نصب و تعمیر تابلو برق، جعبه فیوز و کنتور، عیب یابی اتصالی برق، نصب و تعمیر فیوز مینیاتوری، نصب و جابجایی کلید و پریز و سایر هستند.

در این بین برخی خدمات دیگر توسط برقکار ساختمان تهرانپارس فازینو ارائه می‌شوند که شامل موارد زیر هستند:

  • نصب و تعمیر لوستر و دیگر لوازم برقی روشنایی
  • نصب و تعویض لامپ SMD، ریسه، هالوژن، LED و فلورسنت
  • نصب و تعمیر لامپ سرپیچ، دیم، فتوسل و سایر لوازم جانبی برقی
  • نصب و تعمیر سنسور حرکتی راه پله
  • نصب و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ
  • نصب و تعمیر کولر گازی و آبی به همراه سرویس
  • نصب انواع ماشین لباسشویی، ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی الکترونیکی

پیشنهاد مطالعه: فازینو همچنین در زمینه اعزام برقکار ساختمان شهرک ولیعصر و برقکار ساختمان ستارخان نیز فعالیت دارد.

اعزام سیم کش و برقکار ساختمان تهرانپارس

عیب یابی برق ساختمان

علل خرابی  اتصالی برق ساختمان می‌توانند بسیار زیاد و پیچیده باشند. اینکه بدانیم اکثر مشکلات برق ساختمان از چه مسیری ایجاد می‌شوند به ما کمک می‌کنند که عیب یابی را راحت‌تر انجام دهیم. رایج‌ترین مشکلات برق ساختمان شامل سوختن سیم کشی برق ساختمان، بروز اتصالی برق و دوفاز شدن برق ساختمان هستند. در این بخش به بررسی هر کدام می‌پردازیم.

سوختن سیم کشی برق ساختمان

در اکثر مواقع با انتقال مقدار زیادی بار الکتریکی به اتصالات داخلی برق ساختمان و لوازم برقی، سیم کشی برق ساختمان می‌سوزد. برای مثال در تابستان که با مشکلات منطقه‌ای توزیع برق مواجه بودیم، بسیاری از مشتریان ما سوختن سیم کشی منزل یا سوختن لوازم برقی را تجربه کردند. با حضور یک برقکار ساختمان تهرانپارس در محل، از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری خواهد شد.

بروز اتصالی در برق

اتصالی برق زمانی رخ می‌دهد که سیم‌های فاز و نول بدون هیچ واسطی به یکدیگر متصل شوند. در صورتی که یک سیستم قطع کننده استاندارد اجرا نشود، خرابی‌ها و آتش سوزی‌های بسیاری رخ می‌دهد. ساده‌ترین و کوچک‌ترین اشتباهات در سیم کشی ساختمان می‌تواند باعث بروز اتصالی شود. البته لازم به ذکر است که بیشتر اتصالی‌ها به علت استفاده از کابل‌ها بلند در تجهیزات برقی یا سیستم‌های روشنایی باشد.

اعزام سیم کش ساختمان تهرانپارس

دو فاز شدن برق مجتمع

دو فاز شدن برق مجتمع زمانی رخ می‌دهد که ما در مجتمع‌های بزرگ مسکونی، تجاری یا اداری یک فاز از برق را از دست بدهیم. در این حالت تعادل برق ساختمان به هم می‌خورد و اتفاقات ناگواری را رقم می‌زند. یک برقکار ساختمان تهرانپارس که تجربه کافی در این زمینه‌ها دارد می‌تواند در مدت زمان کوتاهی مشکل دوفاز شدن برق را حل کند.

نحوه درخواست اعزام برقکار ساختمان تهرانپارس

درخواست اعزام برقکار ساختمان تهرانپارس از فازینو بسیار ساده و راحت است. برقکار شبانه روزی فازینو در کمتر از 30 دقیقه پس از اولین تماس شما با کارشناسان ما، به محل اعزام می‌شود. تنها کافی است تا با شماره تلفن برقکار 09194470774 تماس بگیرید و مشکل برق ساختمان را بازگو کنید.

تیم فازینو همواره در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان، رضایت مشتریان خود را جلب کند. شما می‌توانید در وب سایت فازینو با نمونه کارهای برقکاران ما آشنا شوید؛ همچنین پیام‌های رضایت مشتریان فازینو را بخوانید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0912 75 25 7730919 44 70 774