اعزام برقکار ساختمان ظفر

امروزه افزایش و رشد زیاد در مصرف وسایل برقی در زندگی روزمره، باعث شده تا اغلب کلان شهرها دچار مشکلات برقی شوند. این مشکلات اعم از قطع و وصل شدن برق که موجب اتصالی و خرابی سیم کشی برق ساختمان و اماکن می‌شود. برقکار ساختمان خزانه به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در این حوزه می باشد.

با پیشرفت روز به روز تکنولوژی تمامی این ابزار ها و وسایل با انرژی برق فعالیت می‌کنند؛ با بالا رفتن فشار و جریان برق، موجب بروز خرابی‌ها در آن‌ها شده است. در صورت بروز هرگونه مشکل برقی تنها کافیست با برقکار ساختمان خزانه تماس حاصل کرده و برقکار ساختمان خزانه در کمتر از 30 دقیقه برای ارائه خدمات به شما دوستان به محل اعزام می‌شود.

چرا باید کار های برقی را واگذار کرد به برقکار ساختمان خزانه

سالانه بسیاری از هموطنان ما در حوادث برق گرفتگی جان خود را از دست می‌دهند. برق و تمام کارهای آن را نیز باید به متخصص آن واگذار کنید؛ زیرا برقکار ساختمان خزانه با رعایت کردن تمامی مراحل ایمنی و با استفاده از تمامی ابزارآلات مخصوص به کار خود ادامه می دهد.

برقکار ساختمان خزانه شبانه روزی انواع خدمات قابل ارائه برقکار ساختمان خزانه

تیم فازینو با ارائه انواع خدمات برقی، آماده خدمت رسانی به هم میهن‌های خود در سرار تهران از جمله برقکار ساختمان نعمت آباد، پونک، ستارخان، صادقیه،برقکار ساختمان عبدل آباد و غیره است. از جمله این خدمات عبارتند از:

 • نصب و تعمیر کلید تک پل، دوپل، سه پل
 • نصب و تعمیر انواع پریز سه فاز، توکار، روکار، چراغ دار
 • اضافه کردن یا بستن انواع انشعابات برقی ساختمان
 • نصب و تعمیر انواع فیوز و جعبه تقسیم برق ساختمان ها
 • رفع اتصالی سیم کشی ساختمان
 • نصب و تنظیم دوربین ها مداربسته
 • نصب و تعویض انواع نور مخفی های ساختمان
 • انجام تمامی خدمات سیم کشی ساختمان
 • نصب و تعمیر سیستم امنیتی و دزدگیر ساختمانی
 • انجام سیم کشی ساختمانی توکار و روکار

با توجه به موارد فوق ذکر شده در بالا، این خدمات جزئی از خدمات قابل ارائه تیم فازینو است.

مطالب پیشنهادی فازینو: برقکار شبانه روزی جنوب تهران 

برقکار ساختمان خزانه شبانه روزی

یکی از مهمترین خدماتی که تیم فازینو را از سایر رقبا متمایز می‌کند، ارائه خدمات برقی به صورت شبانه روزی است. با توجه به این برق یک اصل مهم در زندگی روزمره ما تبدیل شده است نبودن آن یک مشکل بسیار بزرگ می باشد.

در صورت خرابی و اتصالی کردن برق خود می توانید با تیم مشاوران فازینو تماس حاصل کرده تا با اعزام متخصص به محل نسبت به رفع مشکل شما اقدام خواهیم کرد.

ویژگی های برقکار ساختمان خزانهچرا ساختمان های فرسوده احتیاج ب عیب یابی دارند؟

با توجه به قدیمی بودن این منازل، احتمالا سیم کشی آن‌ها غیر استاندارد بوده و با فرسوده شدن کابل های بکار رفته موجب اتصالی شدن و گاهی اوقات بروز آتش سوزی می شود. از این قبیل مشکلات می توان اشاره کرد به :

 • خطر شوک الکتریکی
 • وجود سیم فرسوده که دچار پیچ خوردگی باعث اتصالی شدن آن می شود
 • استفاده از کابل های کم ظرفیت که باعث داغ شدن بیش از حد آن می شود.

یک برقکار ساختمان خزانه باید چگونه باشد؟

یک برقکار ساختمان خزانه، بایستی تجربه کافی را داشته باشد تا در موارد اضطراری بهترین تصمیم را بگیرد. برقکار خوب به برقکار گفته می شود که در تمامی مراحل کار تمامی نکات ایمنی را رعایت کرده و همراه خود تمامی ابزار لازم کار را در اختیار داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی برقکار خوب، تمیز و مرتب بودن در کار خود می باشد، به طوری که بعد از انجام دادن و پایان کار همه چی مرتب و استاندارد باشد.

نحوه درخواست برقکار ساختمان

هنگامی که دچار مشکل برقی شده اید تنها کافی است که با تیم فازینو تماس حاصل کنید و مشکل خود را به مشاوران ما گفته و تیم فازینو تکنسین مخصوص را برای شما اعزام می کند. ارائه خدمات در فازینو به صورت 24 ساعته و شبانه روزی می باشد. همچنین تیم فازینو، با داشتن برقکاران متعدد در سطح شهر، آماده خدمت رسانی به سراسر تهران از جمله سیم کشی ساختمان مطهری ، جوادیه، افسریه، سعادت آباد و غیره، است.

کلام آخر

ما در تیم فازینو مفتخر هستیم که به صورت 24 ساعته برای ارائه خدمات به شما آماده باش بوده تا در زمان بروز هرگونه خرابی با اعزام برقکار به محل مشکلات شما را رفع کنیم. تیم فازینو با ارائه خدمات تعمیر، تعویض و نصب انواع وسایل برقی منتظر تماس شما می باشد.

سوالات متداول

مدت زمان اعزام برقکار فازینو چقدر است؟

در کمتر از 30 دقیقه متخصص برق به محل اعزام می شود.

در هنگام اتصالی کردن برق چه اقدامی انجام دهیم؟

اولین و مهم ترین اقدام بایستی از قطع بودن کنتور مطمئن شود و سپس با یک برقکار ساختمان فازینو تماس حاصل کنید.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0912 75 25 7730919 44 70 774