اعزام برقکار ساختمان ساعی کمتر از 30 دقیقه

برقکار ساختمان بلوار فردوس

اعزام برقکار ساختمان ساعی یکی از خدمات تیم فازینو است که با هدف ارائه خدمات برق کشی و سیم کشی ساختمان در محل، اجرا می‌شود. با توجه به مشکلات برق ساختمان‌ در چند سال گذشته که با مشکلات توزیع برق رو به رو شد، دسترسی به یک برقکار در هر ساعتی از شبانه روز ضروری است. در نتیجه برقکاران فازینو تصمیم گرفتند تا به صورت 24 ساعته و همه روزه به ارائه خدمات برقکاری بپردازند.

در این مقاله از فازینو شما را با نحوه اعزام برقکار ساختمان ساعی و نکات مهم درخواست برقکار سیار آشنا می‌کنیم. همچنین در ادامه با خدماتی که برقکار ساختمان ساعی ارائه می‌دهد نیز آشنا خواهید شد.

نکات مهم قبل از اعزام برقکار ساختمان ساعی

بعضی از تجربیات تلخ مشتریان فازینو سبب شده تا اعتماد آن‌ها به برقکاران ساختمان از بین برود! در نتیجه خودمان باید در هنگام سفارش برقکار ساختمان ساعی، نکاتی را به شما گفته تا در هنگام دریافت خدمات با مشکلی مواجه نشوید:

  • بررسی سیم کشی و پروانه کار برقکار ساختمان ساعی؛ بسیاری از برقکاران زیر نظر اتحادیه برق پایتخت کار نکرده و مجوز رسمی ندارند. برخی نیز مجوزشان باطل شده و به دلیل سابقه ضعیف، اجازه کار ندارند. شما می‌توانید قبل از درخواست اعزام برقکار در ساعی، جواز برقکار را از اتحادیه استعلام بگیرید.
  • دریافت اطلاعات کافی و موثق در مورد تعرفه برق در تهران؛ هنوز افراد سودجویی هستند که خارج از تعرفه‌ برقکاری اتحادیه فعالیت کرده و هزینه‌های غیر منطقی از مشتریان دریافت می‌کنند. البته تعیین نرخ خدمات در پایتخت همواره مشکل بوده است. اما یک نرخ حداقل و حداکثر توسط اتحادیه تعیین شده است که می‌توانید به آن مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای تعویض فیوز مینیاتوری و کابل کشی کولر گازی مقالات فازینو را مطالعه کنید.

خدمات برقکار ساختمان ساعی

سیم کش ساختمان ساعیخدمات برقکاری تا حدودی بین تمامی برقکاران مشابه است. به عنوان مثال، رفع اتصالی ساختمان، نصب و تعمیر تابلوی برق ساختمان، کابل کشی سه فاز و تک فاز، سیم کشی روکار و توکار، نصب و جابجایی کلید و پریز ساختمان و انجام پروژه‌های برق کشی کلی و جزئی ساختمان‌های نوساز از جمله خدمات برقکاری ساختمان هستند. در ادامه خدمات تخصصی برقکار ساختمان آزادی را ذکر کرده‌ایم.

نقشه کشی برق ساختمان

ترسیم نقشه برق ساختمان طبق اصول و قواعد درست برق کشی تنها از عهده یک برقکار حرفه ای ساختمان بر می‌آید. تمامی نقشه‌های برق ساختمان شامل نقشه روشنایی، کلید و پریزها، لوله گذاری و دیگر موارد را می‌توانید به برقکار ساختمان ساعی بسپارید.

پیشنهاد مطالعه: اگر با مشکل اتصالی و قطع و وصل شدن برق در ساختمان خود مواجه هستید به صفحه برقکار رفع اتصالی مراجعه کرده و به درخواست اعزام برقکار شبانه روزی بپردازید.

عیب یابی سیم کشی ساختمان

عیب یابی سیم کشی ساختمان با مجهزترین تجهیزات برقکاری و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، توسط برقکاران فازینو انجام می‌شود. مهم‌ترین نکته در عیب یابی سیم کشی ساختمان، به دقت بالای لوازم برقکار برمی‌گردد. با یک عیب یابی مناسب، می‌توانید با صرف انرژی و هزینه کمتر، به رفع مشکل ساختمان بپردازید.

بازسازی و نوسازی برق ساختمان

بسیاری از ساختمان‌های قدیمی با سیم‌ کشی‌های قدیمی موجب  بروز مشکلات برق در ساختمان می‌شوند. مثلا پوسیدگی کابل‌ها یا سوختن تجهیزات، سبب آتش سوزی یا خسارات دیگری می‌شود. در این چنیین شرایطی، بازسازی سیستم برق ساختمان مسکونی، تجاری و اداری بهترین گزینه است.

خدمات برق ساختماندرخواست اعزام برقکار ساختمان ساعی

مجموعه فازینو در هر ساعتی از شبانه روز و هر روزی از سال، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. تنها کافی است تا با شماره تلفن برقکار 09194470774 تماس گرفته و مشکل خود را به همکاران ما بگویید. کارشناسان فازینو موارد ضروری را به شما اطلاع داده و از شما می‌خواهند تا برخی نکات ایمنی را رعایت کنید. سپس در کمتر از نیم ساعت خود را به محل مد نظر شما می‌رسانند.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0912 75 25 7730919 44 70 774