برقکار ساختمان شهرک ژاندارمری

حتما در طول زندگی با مشکلاتی همچون قطعی برق، قطعی سیم کشی ساختمان، سوختن فیوز و مواردی از این قبیل مواجه شدید. برای رفع این مشکلات، به یک برقکار ماهر نیاز دارید؛ برقکاری که بتواند در کوتاه‌ترین زمان، جهت رفع مشکل شما، به محل اعزام شود. سامانه اعزام برقکار فازینو، با اعزام نیروهای خود در کمتر 30 دقیقه در سراسر تهران، می‌تواند مشکلات برقی ساختمان شما را برطرف کند.

در این نوشته قصد داریم به بررسی انواع خدمات برقکار ساختمان شهرک ژاندارمری، هزینه آن و مراحل سیم کشی ساختمان شهرک ژاندارمری بپردازیم.

انواع خدمات برقکار ساختمان شهرک ژاندارمری

هر برقکار مبتدی یا متخصص، می‌تواند خدمات اولیه برق کاری را برای شما انجام دهد. برقکار سیار تهران یا برقکار ساختمان شهرک ژاندارمری در شرکت فازینو، مجموعه خدمات برقی زیادی برای مشتریان خود انجام می‌دهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • نصب انواع لوستر
 • نصب و تعمیرات دوربین مداربسته
 • نصب و تعمیرات انواع دزدگیر
 • نصب و تعمیر آیفون‌های تصویری
 • خدمات مربوط به کولر‌های آبی و گازی
 • نصب و تعمیر لوازم برقی خانگی

خدمات برقکار ساختمان شهرک ژاندارمری فازینو تنها به موارد بالا ختم نمی‌شود و شما می‌توانید با تماس با شرکت فازینو، مشکلات برقی خود را در میان بگذارید. همچنین فازینو ارائه خدمات خود را به سایر مناطق تهران مانند اعزام برقکار ساختمان پونک ارائه می‌دهد.

اعزام برقکار ساختمان شهرک ژاندارمری

پیشنهاد فازینو: اعزام برقکار ساختمان شهرک غرب

مراحل سیم کشی ساختمان شهرک ژاندارمری

 • در ابتدا برقکار حرفه ای ساختمان به بررسی نقشه ساختمان می‌پردازد.
 • سپس فاصله کلیدها از سطح زمین را مشخص می‌کنند.
 • با استفاده از شیار‌زن و کندن، ورودی‌ها را مشخص می‌کنند.
 • نصب کلیدها
 • لوله گذاری برای سیم‌های برق و آنتن
 • در پایان اقدام به سیم کشی ساختمان می‌کنند.

 

اعزام برقکار منطقه 2 تهران تنها با یک تماس با شرکت اعزام برقکار شبانه روزی سیار فازینو 

تماس : 09127525773

 

وظایف و خدمات برقکار سیار شهرک ژاندارمری

برقکار سیار دارای وظایف گسترده‌ای است که شامل امور زیر می‌شود:

۱. نصب و راه‌اندازی تجهیزات الکتریکی

برقکار سیار مسئولیت نصب و راه‌اندازی تجهیزات مختلف الکتریکی را بر عهده دارد. این شامل نصب لوسترها، پریزها، سیستم‌های نورپردازی و تمامیت سیستم‌های برقی در مکان‌های مختلف می‌باشد.

۲. تعمیرات برقی

برقکاران سیار ماهر در تشخیص و رفع مشکلات برقی در منازل، مغازه‌ها و محیط‌های صنعتی مهارت دارند. آن‌ها تخلیه، اصلاح و بهبود سیستم‌های الکتریکی را انجام می‌دهند.

۳. مشاوره و ارائه راهکارهای بهینه

برقکار سیار می‌تواند مشاوره در مورد بهینه‌سازی مصرف برق، استفاده از تجهیزات الکتریکی مدرن و راهکارهای افزایش کارایی سیستم‌های برقی را ارائه دهد.

هزینه اعزام برقکار و سیم کش ساختمان شهرک ژاندارمری

تعرفه خدمات سیم کشی و برقکاری در سامانه اعزام برقکار فازینو مطابق با تعرفه‌های ثابت است و از طرف اتحادیه برقکاران محاسبه می‌شود. تیم اعزامی فازینو، هیچگونه هزینه‌ای اضافه یا مازاد برای خدمات خود تعیین نکرده و مطابق تعرفه‌های کشور، این خدمات را برای شما عزیزان به بهترین نحوه انجام می‌دهد. برای اعزام برقکار فازینو نیز تنها کافی است با شماره  09194470774 در تماس باشید.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0912 75 25 7730919 44 70 774