اعزام سیم کش و برقکار ساختمان نارمک

برق از مهم‌ترین عناصر یک ساختمان است؛ مخصوصا اگر ساختمان مورد نظر تجاری یا اداری باشد. یک قطعی و اتصالی برق می‌تواند ضررهای زیادی به کارفرما یا مسئول شرکت و سازمان بزند. البته سیم کش و برقکار ساختمان نارمک از این موضوع جلوگیری می‌کند. همچنین قطعی و وصلی متعدد برق در فصول مختلف سال به لوازم برقی و الکتریکی خانه نیز آسیب می‌رساند.

در این مقاله از فازینو قصد داریم شما را با حرفه برقکار ساختمان نارمک آشنا کنیم. سپس می‌توانید علاوه بر آشنا شدن با خدمات برقکاری و سیم کشی در نارمک، با نحوه درخواست اعزام برقکار و سیم کش ساختمان نارمک نیز آشنا شوید.

چرا به برقکار ساختمان نارمک نیاز داریم؟

تعمیر خرابی برق مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری تنها باید به دست متخصص سپرده شود. علت این گفتار از آن جایی می‌آید که کوچک‌ترین اشتباه در برق کشی می‌توند باعث آتش سوزی و وارد شدن خسارت‌های جانی و مالی شود. مخصوصا سیم کشی ساختمان‌های قدیمی که اکثر خسارات گزارش‌شده در چند سال اخیر مربوط به اتصالی و اشتباه در سیم کشی ساختمان بوده است.

اعزام سیم کش ساختمان نارمک

در چنین مواقعی یک تماس ساده با برقکار سیار تهران و دریافت مشورت در مورد مشکل‌تان، جلوی بسیاری از خسارات را می‌گیرید. البته در ساختمان‌های تجاری و اداری کمتر پیش می‌آید که کسی ریسک کند و به سیم کشی ساختمان دست بزند؛ اما در ساختمان‌های مسکونی حرکات خطرناکی که در تعمیر برق ساختمان انجام می‌شود، دیده شده است.

وظایف برقکار و سیم کش ساختمان نارمک

متخصصان برق ساختمان با داشتن دانش، مهارت و تجربه کافی، وظیفه خدمت رسانی به مشتریان خود را دارند. از آنجایی که اعزام برقکار شبانه روزی به محل چند وقتی است که در پایتخت جا افتاده است، برخی مردم از خدمات رضایت کافی ندارند و بر این عقیده هستند که برقکارشان وظایف خود را کامل و کافی انجام نداده است. در این بخش بخشی از وظایف برقکار ساختمان نارمک را برایتان آورده‌ایم:

 1. امنیت ساکنین ساختمان را در اولویت قرار دهد.
 2. طی سیم کشی و برق کشی ساختمان خسارتی به ابزار برقی و الکتریکی مجتمع وارد نکند.
 3. تمامی تجهیزات ایمنی و حفاظتی را همراه خود داشته باشد و استفاده کند.
 4. قبل از ارائه خدمات، هزینه و تعرفه برقکاری را اعلام کند و در صورت رضایت مشتری، کار انجام دهد.
 5. مطابق تعرفه‌های تصویب شده در اتحادیه برقکاران پایتخت هزینه دریافت کند.
 6. استفاده از ابزار و وسایل برق کشی سالم و با دقت بالا
 7. از تمامی دستوالعمل‌های ایمنی در شرایط کاری سخت، پیروی کند.

اعزام برقکار ساختمان نارمک

خدمات برقکار ساختمان نارمک

یک برقکار حرفه ای ساختمان می‌تواند در تمامی امور کلی و جزئی سیم کشی ساختمان، بازسازی برق کشی ساختمان، عیب یابی برق ساختمان، تعمیر و تعویض فیوز برق مینیاتوری، جعبه فیوز و تابلو برق ساختمان به شما کمک برساند. اما برقکار ساختمان نارمک فازینو در موارد زیر نیز خدمات برق کشی ارائه می‌دهد:

 • نصب تلفن و سانترال (تعمیر و سیم کشی)
 • نصب و سیم کشی دوربین مداربسته
 • نصب و سیم کشی دزدگیر اماکن
 • سیم کشی و کابل کشی با فلکسی و داکت
 • نصب آنتن هوایی (مرکزی و دیجیتال)
 • نصب لوازم صوتی و تصویری
 • نصب هواکش و فن
 • نصب و سرویس کولر آبی
 • کابل کشی و نصب برق کولر گازی
 • نصب و تعمیر آیفون تصویری

درخواست اعزام سیم کش و برقکار ساختمان نارمک

 تیم فازینو همواره در تلاش بوده تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان به شما عزیزان ارائه دهد. به همین جهت برقکار شبانه روزی شمال تهران و برقکار شبانه روزی غرب و شرق تهران استخدام کرده است. نوها مجرب فازینو مانند برقکار و سیم کش ساختمان نارمک، تنها با یک تماس خود را به محل شما می‌رسانند. با شماره تلفن برقکار فازینو 09194470774 تماس بگیرید و مشکل خود را به ما بگویید.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0912 75 25 7730919 44 70 774