برقکار ساختمان نعمت آباد + ارائه انواع خدمات

برقکار شبانه روزی نعمت آباد

دارا بودن برقکار ساختمان نعمت آباد یکی از ملزمات امروز می باشد؛ زیرا امروزه داشتن برق یکی از واجبات برای زندگی روزمره می باشد. برق جزو یکی از نیازمندی های بشر بوده و باعث شده تا زندگی بسیار راحت تری را تجربه کنیم. برقکاری ساختمان مدرن یکی از مهمترین اصول یک آپارتمان خوب می باشد. برقکاری ساختمان یکی از سخت ترین و خطرناک ترین شغل های موجود بوده که بایستی در آن ایمنی و تجربه کافی را داشته باشید.

از آنجایی که خرابی، قطع و اتصالی برق موجب می شود که بسیاری از فعالیت های روزمره به مشکل برخورد کند، برقکار ساختمان نعمت آباد در کمتر از 30 دقیقه به محل حادثه اعزام می شود. ما در تیم فازینو با به کارگیری از بهترین و مجرب ترین برقکار ها بهره گرفته تا با ارائه بهترین خدمات به شما دوستان، رضایت شما را داشته باشیم.

چه موقع به برقکار ساختمان نعمت آباد نیاز داریم؟

با توجه به تراکم پذیری زیاد جمعیت در کلان شهرها به خصوص تهران که پایتخت نیز می باشد همیشه مشکلات قطعی یا بالا و پایین شدن فشار برق وجود دارد که موجب خرابی ها و قطعی برق در محله ها و ساختمان ها می شود. در صورت بروز این گونه مشکلات می توانید با تیم فازینو برای برطرف کردن تمامی مشکلات برقی، تماس حاصل کنید.

مراحل برقکاری کلید و پریز برقکار ساختمان نعمت آباد

برقکاری ساختمان نیز مانند سایر شغل ها دارای مراحل مختلفی می باشد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برقکار ساختمان نعمت آباد ابتدا با بررسی نقشه ساختمانی تمامی خطوط و کابل کشی های ساختمان را مشاهده می کند.
 • در گام دوم برقکار ساختمان نعمت آباد بایستی تمامی مکان هایی که قرار است لوله ها و ورودی های برق در آن نصب گردد با شیار زن مشخص کند.
 • کندن نشانه گذاری هایی که با شیار زن مشخص شده است.
 • در این مرحله می توان نصب کلیدها و پریزها را شروع کرده که به قوطی گذاری نیز معرف حضور می باشد.

اعزام برقکار ساختمان نعمت آباد

ارائه انواع خدمات تیم فازینو

ما در تیم فازینو دارای انواع خدمات برقکاری و سیم کشی در زمینه های مختلف است و دامنه خدمات فازینو طیف گسترده ای را تشکیل داده است. به عنوان نمونه می‌توانید صفحات برقکار ساختمان عبدل آباد و برقکار ساختمان شادمان را مشاهده کنید. از جمله خدمات مجموعه فازینو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نصب و تعمیر کلید و پریز
 • اجرای صفر تا صد کابل کشی و برقکاری ساختمان
 • نصب انواع سیستم های صوتی و تصویری منزل و مراکز تجاری
 • سیم کشی و کابل کشی ساختمان
 • نصب انواع لامپ های ساختمان
 • نصب نور مخفی های ساختمانی
 • نصب و تعمیر انواع آیفون های تصویری
 • نصب و تعمیر انواع دوربین های مدار بسته
 • رعایت استاندارد ها توسط برقکار ساختمان نعمت آباد

مطالب پیشنهادی فازینو : برقکار شبانه روزی جنوب تهران

یک برقکار ساختمانی خوب برای ارائه خدمات و برای بالا بردن کیفیت کاری بایستی تمامی استانداردها را رعایت کند. از آنجایی که برق یکی از عوامل کشنده ای است که سالانه جان بسیاری از هموطن های ما را می گیرد، بهتر است که تمامی استاندارد ها در نظر گرفته شود.

در این رابطه می توان اشاره کرد به :

استفاده از بهترین نوع فیوزهای مینیاتوری در ساختمان جزو اولویت های سیم کشی ساختمان می باشد. فیوزها در قسمت های مختلفی از ساختمان نصب می گردد. اگر بخواهیم از استاندارد بودن فیوزها مواردی را ذکر کنیم می توان پرداخت به فیوز روشنایی 10 آمپر، فیوز پریز ها 16 آمپر، فیوز کنتور 25 آمپر و فیوز اصلی ساختمان که بایستی 20 آمپر باشد.

تمامی وسایل برقی موجود در محل سکونت ها، میزان آمپر مصرفی برق آن ها متفاوت است. سیم کش و برقکار ساختمان نعمت آباد باید آگاهی کامل به این موضوع را داشته باشد. استاندارد بودن سطح مقطع سیم ها اعم از

 • استفاده از سیم های روشنایی 1.5 میلی متر
 • استفاده از سیم های پریز بایستی 2.5 میلی متر
 • استفاده از سیم های اصلی برق 4  میلی متر
 • استفاده از سیم های کولر آبی 2.5 میلی متر

کلام آخر

امروزه با توجه به بروز مشکلات زیاد برق، برقکار سیار در سطح شهر جزو نیاز های بسیار مهم می باشد. ما در تیم فازینو با اعزام برقکار سیار در کمتر از 30 دقیقه به محل حادثه برای خدمت رسانی به شما آماده می باشیم. استفاده و بهره بردن از بهترین تکنسین های موجود در حوزه برقکاری ساختمان و سیم کشی ساختمان موجب گشته تا همیشه رضایت مشتری را نیز دارا باشیم زیرا رضایت مشتری برای فازینو در اولویت می باشد.

شما نیز اگر به مشکل برقی برخورد کرده‌اید می توانید با تیم فازینو تماس حاصل کنید. تیم فازینو مناطق مختلف تهران همچون سیم کش ساختمان زنجان ، طرشت، شادمان، تهرانپارس و کلیه مناطق تهران را تحت پوشش خود قرار داده است.

سوالات متداول در سیم کشی ساختمان نعمت آباد

ساعت کاری ارائه خدمات تیم فازینو به چه صورت می باشد؟

ساعت کاری تیم فازینو به صورت 24 ساعته بوده و با اعزام برقکارشبانه روزی آماده ارائه خدمات می باشد.

مهمترین وظیفه برقکار ساختمان نعمت آباد چیست؟

از سری وظایف مهم یک برقکار را میتوان اشاره کرد به رعایت کردن تمامی نکات ایمنی و دارا بودن تمامی ابزار های کار

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0912 75 25 7730919 44 70 774