خدمات برقکار ساختمان یاخچی آباد چیست؟ + نحوه اعزام برقکار

رقکار ساختمان یاخچی آباد

برقکاری ساختمان از دیرباز یکی از اصلی ترین شغل های موجود در بازار شناخته می ‌شود. محله یاخچی آباد، یکی از محله های قدیمی تهران است که به دلیل وجود ساختمان های قدیمی و جدید ساز نیاز به برقکارهای بسیار زیادی دارد. 

مجموعه فازینو با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه برق از جمله برقکاری و سیم کشی ساختمان آماده است. انواع خدمات مرتبط به برق را در سراسر تهران از جمله یاخچی آباد به شما عزیزان ارائه کند. لازم به ذکر است فازینو با داشتن تیمی بزرگ آماده ارسال برقکار به صورت فوری (کمتر از 30 دقیقه) در تهران می باشد.

زمان کار برقکار ساختمان یاخچی آباد

یکی از اصلی ترین سوالاتی که ممکن است برای بسیاری از مشتریان پیش بیاید این است که ساعت کاری برقکار ساختمان یاخچی آباد از چند ساعت در روز است؟ در جواب این سوال باید بگوییم که برقکارهای تیم فازینو آماده هستند به صورت 24 ساعته به شما عزیزان خدماتی از جمله برق کشی ساختمان ارائه کنند.

مطالب پیشنهادی فازینو: برقکار شبانه روزی جنوب تهران

انواع خدمات برقکار ساختمان یاخچی آباد

مجموعه فازینو آماده ارائه انواع خدمات مرتبط با برق ساختمان به شما عزیزان هستند در لیست زیر می توانید انواع مختلف این خدمات را مشاهده کنید

  • تعمیر و نصب انواع کلید تک پل، دو پل و سه پل
  • تعمیر و راه اندازی انواع پریز(روکار، توکار و چراغ دار)
  • نصب انواع انشعابات برقی
  • نصب و رفع ایراد انواع جعبه فیوز
  • رفع مشکل و اتصالی سیم کشی های ساختمان
  • نصب، تنظیم و رفع مشکل دوربین های مدار بسته 
  • انجام سیم کشی های روکار و توکار
  • نصب انواع دزدگیر ساختمان

خدمات برقکار ساختمان یاخچی آباد

تمامی موارد ذکر شده در قسمت فوق قابل ارائه توسط مجموعه بزرگ فازینو بوده و شما می توانید هر ساعت از شبانه روز برای ارسال برقکار در محله مورد نظر خود با ما در ارتباط باشید.

انواع سیم کشی ساختمان

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید نوع نیاز شما می‌باشد. سیم کشی ساختمان به طور کلی به دو نوع روکار و توکار عرضه می‌شود و برقکار ساختمان یاخچی آباد مجموعه فازینو می‌توانند هر دو نوع سیم کشی مذکور را با بهترین قیمت و مهم تر از آن با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند. لازم به یادآوری می‌باشد سیم کشی توکار با استفاده از لوله های خرطومی و پی وی سی انجام می‌شود و همین امر باعث می‌شود تا ظاهر به مراتب مناسب‌تری نسبت به سیم کشی های روکار داشته باشد.

مراحل انجام سیم کشی ساختمان

موردی که باید حتما توسط برقکاران ماهر در زمان سیم کشی ساختمان بررسی شود، نقشه برق ساختمان می‌باشد. سپس باید با استفاده از شیارزن مکان های ورودی سیم ها را بررسی کنند. پس از بررسی و پیدا کردن محل ورودی باید سیم کشی را اصلاح کنند.

هزینه برقکاری ساختمان در یاخچی آباد

هزینه برقکاری ساختمان در یاخچی آباد وابسته به نوع کاری است که باید انجام شود. همچنین هزینه‌های برقکاری به عوامل مختلفی از جمله میزان ساعات کاری، نوع تجهیزات و مصرف مصالح بستگی دارد. بنابراین، برای تخمین دقیق هزینه برقکاری ساختمان در یاخچی آباد بهتر است با برقکار ساختمان در یاخچی آباد تماس بگیرید و پس از بررسی نیازهای شما، قیمت‌های ارائه شده را مقایسه کنید.

در هر صورت، برای داشتن تصوری از میزان هزینه برقکاری در یاخچی آباد، می‌توان به عنوان مثال هزینه برقکاری معمولی در ساختمان‌های مسکونی را نام برد. برای مثال، نصب یک پریز، سوییچ یا چراغ در ساختمان مسکونی ممکن است حدود 50/000 تومان تا 500/000 تومان هزینه داشته باشد. در صورت نیاز به ایجاد نقاط برق جدید در ساختمان و سیم کشی ساختمان،  هزینه برقکاری ممکن است بیشتر باشد. همچنین، در صورت نیاز به تعمیرات برقی، هزینه برقکاری به میزان خدمات مورد نیاز افزایش خواهد یافت.

به هر حال، برای داشتن تخمین دقیق از هزینه برقکاری ساختمان در یاخچی آباد، بهتر است با شرکت‌های مجرب و معتبر در این زمینه تماس بگیرید و با آن‌ها در مورد نیازهای خود صحبت کنید.

شماره تلفن برقکار یاخچی آباد

برخی اوقات ممکن است برایتان محله کار یا محل سکونتتان مشکلاتی از قبیل اتصالی برق، قطع و وصل شدن یا حتی سوختگی فیوز پیش آید و نتوانید این مشکل را خودتان حل کنید. در صورت مواجه شدن با این مشکل می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با مشاوران تیم فازینو تماس حاصل کرده تا بتوانند با ارسال فوری برقکار (زیر 30 دقیقه) مشکل شما را حل کنند.

شماره تلفن برقکار یاخچی آباد 09127525773

شماره تلفن برقکار یاخچی آباد

جمع بندی 

در این مقاله سعی کردیم به مهم‌ترین سوالات شما در مورد برقکار ساختمان یاخچی آباد پاسخ داده باشیم. مواردی که بالا به آن اشاره کردیم از مهم‌ترین وظایف تمامی برقکاران می‌باشد. تیم فازینو با داشتن تیمی با تجربه آماده ارائه انواع خدمات در زمینه برقکاری و سیم کشی انواع ساختمان قدیمی و نوساز می‌باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید با ما در هر ساعت از شبانه روز از هر کجای تهران در ارتباط باشید. در صورت تمایل می‌توانید مقاله برقکار ساختمان نازی آباد را مطالعه کنید.

سوالات متداول

مهم ترین ویژگی یک برقکار خوب چیست؟

مهمترین ویژگی یک برقکار خوب داشتن تجربه کافی در زمینه برقکاری و سیم کشی ساختمان می‌باشد.

در هنگام اتصالی برق چه کار باید بکنیم؟

در ابتدا باید اطمینان حاصل شود که برق از کنتور قطع می‌باشد پس از آن می‌توانید سریعا با تیم فازینو تماس حاصل کرده تا برقکار زیر 30 دقیقه به محل سکونت شما اعزام شود.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0912 75 25 7730919 44 70 774